6 травня 2026 року студенти  ЗП(ПТ)О «Регіональний центр професійної освіти залізничного транспорту та агротехнічного сервісу» взяли участь у виховній годині, присвяченій Дню Пам’яті і примирення, а також з нагоди Дня Перемоги у Другій світовій війні.

Учасники заходу акцентували увагу   на приверненні уваги молоді до історичних подій Другої світової війни, на ролі України в боротьбі проти фашизму, на її втратах та героїчному подвигові народу, а також на процедурі примирення сторін та європейському напрямку подальшого розвитку територій.

Активно долучилися до проведення і підготовки виховної години студенти групи Т-24: Майданюк Ярослав, Карташов Артем, Короткін Віталій, Музалєвський Данило, Зуєв Микита, а також студентки групи К-24: Іванова Тетяна, Мороз Альбіна, Шорбан Валерія, Кравченко Аліса.

Захід був корисним, пізнавальним, а також містив у собі потужні нотки патріотичного напряму.