8 травня в Україні відзначають День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.
Сьогодні педагоги та студенти нашого закладу освіти вшанували пам’ять загиблих на Меморіалі Слави і поклали квіти до пам’ятника полеглим героям як символ поваги до всіх, хто боровся проти нацизму під час однієї з найтрагічніших сторінок в історії людства.
Також квіти було покладено до Стіни Пам’яті Героїв — на знак вдячності та шани тим, хто віддав своє життя за свободу й незалежність України.
Пам’ять усіх загиблих у Другій світовій війні, а також Героїв сучасної російсько-української війни, які віддали життя за наше сьогодення та майбутнє, присутні вшанували хвилиною мовчання.
Це не просто історія — це наш обов’язок пам’ятати. Бо допоки живе пам’ять — живе правда.
Ми пам’ятаємо.
Ми дякуємо.