Сьогодні, у День пам’яті та примирення, ми схиляємо голови перед тими, хто захистив світ від нацизму в минулому столітті, і тими, хто боронить нашу свободу сьогодні.
8 травня 2026 року студенти та працівники ЗП(ПТ)О «Регіональний центр професійної освіти залізничного транспорту та агротехнічного сервісу» долучилися до вшанування пам’яті загиблих воїнів, жертв війни та воєнних злочинів, депортацій та жертв злочинів проти людяності, скоєних у роки Другої світової війни. І символічно, у цей день учасники заходу здійснили покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам. Покладання квітів — це не просто традиція, а символ нашої глибокої вдячності та вічної пам’яті про кожного, хто віддав життя за свободу.
Ми пам’ятаємо подвиг героїв Другої світової війни. Ми шануємо відвагу сучасних титанів.