У навчальній групі ОАП-1 класний керівник Світлана КОВАЛЕНКО провела онлайн патріотичний реквієм «Ангели пам’яті» до Дня Героїв України з метою утвердження української національної ідентичності, гідності та гордості за власну державу серед молоді.
Під час онлайн-заходу поглибили знання про визвольні змагання, діяльність УПА, Січових Стрільців та історію самого свята (яке бере початок від постанови ОУН). Згадали полеглих воїнів, Героїв Небесної Сотні та сучасних захисників України, які віддали життя за соборність та суверенітет.
Із сумом і глибоким сумом студенти та студентки переглядали веб-сторінку на сайті закладу, присвячену пам’яті загиблих воїнів-випускників.
Хвилиною мовчання віддали шану всім борцям за свободу України від часів Київської Русі до сьогодення, вшанували загиблих захисників і захисниць України, загиблих внаслідок російської агресії цивільних, жертв воєнних злочинів.
Пам’ятати — означає продовжувати їхню справу: допомагати родинам загиблих Героїв і підтримувати живих захисників на передовій.