4 червня в Україні вшановують пам’ять дітей, чиї життя забрала війна.
З нагоди цієї скорботної дати наставники навчальних груп провели зі студентами виховні години, години пам’яті та тематичні бесіди, присвячені найменшим жертвам російської агресії.
Під час зустрічей говорили про дитинство, яке не повинно знати звуків сирен і вибухів, про мрії, що так і не встигли здійснитися, про життя, обірвані занадто рано. Студенти переглянули тематичні відеоматеріали, висловили свої думки та вшанували пам’ять загиблих дітей хвилиною мовчання.
Сьогодні кожен із нас має пам’ятати: за статистикою стоять справжні дитячі долі, усмішки, захоплення та сподівання на майбутнє. Наш обов’язок — берегти пам’ять про них, бути людяними, підтримувати одне одного та робити все можливе заради мирного майбутнього України.
Світла пам’ять маленьким янголам, які тримають українське небо. Їхні імена та історії назавжди залишаться в наших серцях.